Hakkımızda

    2012 yılından beri imalat alanında hizmet verdiğimiz kehribar tesbihlerinin 2018 yılanda firmamız altında online mağazalar aracılığı ile tüm müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir alış veriş hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

    Kehribar.Shop olarak devamlı kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyle tutan ve fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünen politikası ile yoluna internet ortamında da devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz el yapımı olması ve kesinlikle sahte ürün kullanılmaması muhasebi ile ürünlerimiz maddi değeri kadar manevi değerleride yüksektir.  Ürünlerimiz faturası ile beraber taklit veya ilanda yazıldığı dışından bir ürün gönderim olmaksızın ücretsiz olarak anlaşmalı kargolar aracılığı ile müşteriye ulaştırılır.

    Üretim yeri olarak KİLİS ve İSTANBUL olmak üzere iki üretim atölyemiz bulunmaktadır. Bu işlerde yıllarını vermiş ustalar tarafından üretilen ürünlerimizle artık herkes kendini özel hissedecektir. Tesbih imalatı yanı sıra Kişiye özel gümüş yüzükler ve özel tasarım bay bayan yüzüklerimiz de üretim bandında yerini almaktadır.

Kehribar.Shop