GSM: 0532 612 17 24  - Sabit: 0212 618 01 20

Hakkımızda

    1995  yılından beri imalat alanında hizmet verdiğimiz atari makineleri 2008 yılanda firmamız altında online mağazalar aracılığı ile tüm müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir alış veriş hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

    Atari Park olarak devamlı kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyle tutan ve fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünen politikası ile yoluna internet ortamında da devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz kendi üretimimiz  olması ve kesinlikle sahte ürün kullanılmaması muhasebi ile ürünlerimiz maddi değeri kadar manevi değerleride yüksektir.  Ürünlerimiz faturası ile beraber taklit veya ilanda yazıldığı dışından bir ürün gönderim olmaksızın ücretsiz olarak anlaşmalı kargolar aracılığı ile müşteriye ulaştırılır.

    Üretim yeri olarak  İSTANBUL da üretim atölyemiz bulunmaktadır. Bu işlerde yıllarını vermiş ustalar tarafından üretilen ürünlerimizle artık herkes kendini özel hissedecektir. Atari makinesi imalatı yanı sıra langırt ve havalı hokey masası da üretmekteyiz.